Slunce už vyšlo! Kapela ON FIRE vydává klip, který pomáhá zapomenout na pandemii

Praha, 18. srpen 2021

Dost bylo roušek, masek a zamračených obličejů. Teď je na řadě radost ze života a teplých dnů. To dobře ví i pop-rocková kapela ON FIRE a k letní atmosféře si pro své fanoušky připravila vůbec první klip, který kdy k písni této kapely vznikl. Nese příhodný název „Slunce už vyšlo“.

Svěží zvuk štěstí

Píseň Slunce už vyšlo je instantní dávkou pozitivních vibrací. Jako by mapovala chvíle, do kterých se člověk může kdykoliv dostat a radovat se – stačí jen trochu chtít. Dnes, více než kdy jindy, je potřeba myslet na to dobré. Symbolem toho je pro nás slunce, které trhá lidi z letargie a probouzí v nich naději a chuť do života. Chytlavá píseň a videoklip plný slunečních paprsků mají dohromady fungovat jako silný impuls pro kohokoliv, aby se usmál a šel hledat radost a štěstí v maličkostech.“ říká frontman kapely Jan Duchoslav.

Zdroj: PR management kapely

Kapela ON FIRE

Kapela ON FIRE

Vstát na desetkrát

Natáčení klipu kapela vnímá jako zkušenost, která je pro hudební interprety nevyhnutelná. „Doposud jsme se soustředili hlavně na tvorbu a nahrávání písní, ke kterým před pandemií neoddělitelně patřilo vystupování před publikem. Během lockdownu jsme však využili čas na práci, ke které jsme předtím jako kapela nepřičichli, ale věděli jsme, že dříve nebo později musíme – a hlavně chceme.“ říká kytarista kapely Daniel Mihatsch. Jako další dílek do skládačky přidaných hodnot pro fanoušky kapely ON FIRE tak přibyl první audiovizuální počin. Přidanou hodnotu si ve videoklipu však našli i sami členové kapely. „Co jsme se během natáčení naučili? Třeba včas vstát z postele… to jsem si zkusil minimálně desetkrát během jednoho dne!“ směje se frontman kapely Jan Duchoslav.

O produkci songu se postaral vycházející producent Adam Bubik a mix zajistil polský hudební mág, basista Mirosław Stępień.