Vyhlášení soutěže marketér roku 2021 ČMS

Česká marketingová společnost vyhlásila SEDMNÁCTÝ ročník soutěže MARKETÉR ROKU za rok 2021.

MARKETÉR ROKU JIŽ POSEDMNÁCTÉ

Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost vyhlásila SEDMNÁCTÝ ročník soutěže MARKETÉR ROKU za rok 2021. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci odborného semináře PŘICHÁZÍ NOVÝ MARKETING?, který pořádala Česká marketingová společnost spolu s Klubem učitelů marketingu a mediálním partnerem ACTIVE RADIO v atraktivním prostředí Restaurace Atelier Petřín v Praze dne 9. 11. 2021.

Slavnostního aktu se za Českou marketingovou společnost zúčastnili čestná prezidentka společnosti Jitka Vysekalová, prezident Tomáš David, Petr Uchytil z ACTIVE RADIO a další členové prezidia.  Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu.

Jedním z hlavních cílů České marketingové společnosti je podpora marketingu jako nezbytného faktoru rozvoje a konkurenceschopnosti naší ekonomiky. Mezi cestami k jeho dosažení získala významnou roli soutěž o Marketéra roku, která vstupuje již do sedmnáctého ročníku. Oceňujeme významné osobnosti, které realizovaly marketingové projekty odpovídající pravidlům soutěže z hlediska inovativnosti, efektivnosti, rozvoje metod a současných principů marketingu včetně etického přístupu a příspěvku ke společenské odpovědnosti firem. Vítěz získá Velkého modrého delfína, který je symbolem moudrosti, aktivity, komunikativnosti i pozitivního pohledu na okolní svět.
Souběžně probíhá soutěž Mladý delfín pro vysokoškoláky studijních oborů zaměřených na marketing.
Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2022.

Vyhlášení soutěže marketér roku 2021 ČMS