Lucie Křížková

Díky Instagramu může být více s dětmi. Optimistická Lucie Křížková prozradila, jak se jí daří.

Půvabná moderátorka a někdejší Miss Lucie Křížková se bez manželovy pomoci víc než půl roku sama stará o domácnost a dvě děti. Nečekaným zdrojem příjmů se jí staly sociální sítě, díky kterým má možnost se realizovat a trávit více času doma.

„Mé pracovní aktivity se v posledním roce, vlivem pandemických opatření, výrazně omezily. Moderuji prakticky jen jeden týden v měsíci pořad Sama doma, který je můj splněný moderátorský sen.

Ale živí mě Instagram.

Ano, ještě před pár lety jsem si něco takového neuměla představit, ale teď je to realita. Nejde mi přes pusu označovat influencerství za práci, ale je to teď moje hlavní forma obživy. A jsem nadšená,“ přiznává Lucie.

Lucie KřížkováV tomto složitějším období kráska oceňuje zejména to, že může pracovat z domova a trávit tak dostatek času s dětmi.

„V rámci různých spoluprací se navíc i s dětmi podívám na zajímavá místa, sbíráme nové společné zážitky. Některé spolupráce mě navíc vrací zpět k modelingu, třeba naposledy jsem nafotila kolekci doplňků pro značku Oxylady. Na focení v hotelu Sen se mnou byla i Lola, která mě při práci ráda doprovází,“ pochvaluje si novou kariéru.

Všechny dny však nejsou zalité sluncem. I přes pozitivní přístup se musí Lucie někdy spolehnout na pomoc okolí: „S dětmi mi pomáhá kamarádka, která bydlí kousek od nás. Bez ní bych se v pracovním týdnu neobešla.“

Čas s dětmi si ale sympatická Miss užívá naplno a zapojuje je také do sportu, který je nepostradatelnou součástí jejího denního života. „Pravidelně se otužuji. Teď v mrazu jsem ve svém živlu. Ohromně mě to baví a nakopává. V létě jezdíme na cyklovýlety a teď v zimě si užíváme lyžování. Nyní se pokoušíme na Špičáku rozlyžovat i Lolu, takže se nám snad poštěstí si na jarní prázdniny užít zimních radovánek.“

Zdroj TZ, LJM Foto: Oxybag, archiv Lucie Křížkové

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *