Přestavujeme Vám Janu Marvanovou, dívku nominovanou  v soutěži Top Model of the Universe 2022 v kategorii objev roku.

Jana Marvanová se díky své účasti na mezinárodní soutěži Miss Europe Continental Planet Edition v Itálii, kde skončila na 6. místě, probojovala na další mezinárodní soutěž Miss Cappadocia 2022, kde opět reprezentovala Českou republiku.
Miss Cappadocia je mezinárodní soutěž v Turecku. Sem se sjely  všechny modelky, které byly nominované prostřednictvím komise Globel Model of the World. Z tohoto důvodu se konala první část soutěže, a to celý týden, v Antalyi, kde dívky procházely prvními tréninky a setkaly se s novináři. Zde byly vybrány ty nejlepší, které  se staly tvářemi jak novin tak i hotelu Gural.
Janu Marvanovou si novináři velmi oblíbili, a tak jako první získala samostatný článek v Tureckém CNN. Díky tomu po celou dobu soutěže byla vnímána jako jedna z ikon novin CNN.
Později již v Cappadonii, kde probíhal druhý týden a závěrečné finále, se stala tváří cestovní kanceláře se zážitky QX Travel.
Jana se především zaměřuje na charitu a sama se ve svých rozhovorech netají tím, že by si ráda založila svůj charitativní projekt pro ženy, které si prošly znásilněním, týráním od partnera ať už psychickým či fyzickým, nezapomíná ani na matky samoživitelky či ženy s psychickými nemocemi či rakovinou. Rozebírá problematiku ženy i z právního hlediska, zkrátka chce tu být pro ženy, ať je v životě potká cokoliv. Není proto divu, že právě ona vyhrála titul Miss Charity, díky kterému se jí otevřely dveře do mezinárodních charit a může tak cestovat po světě a opravdu pomáhat ostatním.
Díky jejím dosavadním úspěchům je momentálně nominována v soutěži Top Model of the Universe na kategorii objev roku. Zda toto ocenění získá, se dozví v půlce srpna na vyhlášení v Kosovu.
Zdroj TZ, fotografie ©Luboš J. Marek, novefoto.cz