Celine Dion ; Pestrá Praha

CELINE DION

24.2.2023 19:30 O2 arena, Praha

Na základě stále probíhající rekonvalescence a přetrvávajících zdravotních obtíží, oznámila kanadská zpěvačka odklad svého “Courage European Tour” na příští rok. Evropská část turné odstartuje v pražské O2 areně 24. února 2023.

Celine stihla odjet prvních 52 koncertů před začátkem pandemie v roce 2020. Nedávno však musela podstoupit léčbu kvůli přetrvávajícím těžkým křečím, které jí brání ve výkonu a ta bohužel trvá déle než doufala. Momentálně je tedy Celine pod nepřetržitým dohledem svého zdravotnického týmu, a společně usilovně pokračují v terapiích. Evropská část “Courage World Tour” původně naplánovaná na 25. 5. až 24. 9. 2022 se přesouvá na 24. 2. až 4. 10. 2023.

“Je mi moc líto, že musíme znovu přeložit naše plánované evropské turné. Nejprve jsme museli termín přeložit kvůli pandemii, nyní je to můj zdravotní stav, který nás nutí přesunout koncerty znovu. Je mi lépe, nicméně stále mě postihují drobné křeče. Na pódiu potřebuji být ve skvělé kondici. Upřímně se nemůžu dočkat, až zase vyskočím na podium, ale potřebuji ještě nějaký čas navíc. Dělám vše pro to, abych se do potřebné formy dostala co nejdříve a mohla na svých koncertech podat 100% výkon, protože to je to, co si zasloužíte,” vzkazuje fanouškům Celine.

Zdroj https://www.o2arena.cz/, LJM