LED ZEPPELIN SYMPHONIC - PRAHA Pestrá Praha

LED ZEPPELIN SYMPHONIC – PRAHA

Kongresové centrum Praha NEDĚLE 14. KVĚTNA 2023. Led Zeppelin Symphonic na světovém turné zahraje ty největší hity legendárních Led Zeppelin v doprovodu symfonického orchestru

Rocková kapela, nejlepší zpěváci z Londýna a symfonický orchestr se spojili, aby zahráli největší hity Led Zeppelin v epickém měřítku. Přímo z vyprodaných vystoupení v Londýně a Paříži Led Zeppelin Symphonic vyjíždějí na světové turné! A neminou ani Prahu a Brno.
Led Zeppelin Symphonic zazní 14. 5. 2023 v Kongresovém centru Praha.

O Led Zeppelin Symphonic

Již více než 50 let jsou Led Zeppelin doslova zbožňováni fanoušky po celém světě. Led Zeppelin Symphonic je skutečná, autentická hudba kapely Led Zeppelin v podání rockové kapely, skvělých zpěváků z londýnského West Endu v doprovodu velkého symfonického orchestru. Společně více jak 50 umělců na scéně vytváří jedinečný zážitek pro všechny fanoušky Led Zeppelin.
Ke třem fenomenálním zpěvákům se na pódiu připojuje rocková kapela složená z nejlepších britských hudebníků a symfonický orchestr pod vedením Richarda Sidwella, muže, který stojí za show Queen Symphonic – super úspěšného světového turné s hity legendárních Queen.

Zdroj Fb, LJM