Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, i saunu a kryokomoru

Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, i saunu a kryokomoru

Nejmodernější posilovací stroje z USA, špičkové technologie, nejvybavenější a nejdelší krytá překážková dráha v ČR, řada skupinových lekcí (od kruhových tréninků přes indoor-cycling, jógu až po cvičení na regeneraci a ochranu páteře), kryokomora, sauna i fyzioterapie.

To je jen část služeb fitcentra Gymstory v Obchodním centru Šestka v Praze 6 v blízkosti pražského letiště.

Hlavním záměrem netradičního fitness konceptu bylo vytvoření centra zdravého pohybu, čemuž odpovídá i nabídka kurzů a lekcí cvičení. Na své si tu přijdou rodiče s dětmi, profesionální sportovci i široká veřejnost.

Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, i saunu a kryokomoruModerní multifunkční fitness centrum Gymstory se rozprostírá na ploše 1 700 metrů čtverečních a po galerii moderního výtvarného umění SKY GALLERY Šestka a herně Game World je další nabídkou, jak návštěvníkům Šestky zpříjemnit pobyt v nákupním centru.

„Fitness centrum nám i zákazníkům na Šestce chybělo, a proto jsme se rozhodli jej na volné rozlehlé ploše vybudovat. Věříme, že se nám podařilo vystavět takový koncept, který uspokojí širokou veřejnosti i profesionální sportovce jak z Prahy 6, tak ze širokého okolí. Tím doplňujeme rozmanitost zábavy a volnočasových aktivit,“ vysvětluje Lenka Šátková, marketing manager Šestky.

Jedním z hlavních lákadel je pro návštěvníky Gymstory unikátní cvičební systém ideomotorické terapie (IMT), která využívá přirozené pohyby těla a šetrným způsobem buduje stabilitu, sílu i hybnost kloubů, čímž se dokáže postupně vypořádat s obvyklou bolestí pohybového aparátu.

Návštěvníci Gymstory si mohou vybrat z četné nabídky lekcí od skupinových kruhových tréninků nebo nejrůznějších speciálních posilovacích hodin až po cvičení s kettlebells, indoor-cycling či jógu. Mohou využívat speciální tréninky zaměřené na konkrétní problémy, zdravotního cvičení nebo fyzioterapie či si dopřát regeneraci v mrazivé kryokomoře nebo naopak v rozpálené sauně. Více na https://www.gymstory.cz/.

Zdroj včetně ©fota TZ | PR, LJM