ženský fotbal

Stále více zboží se vyplatí nakupovat v Polsku, nebo od polských e-shopů. Důvodů je mnoho.

Polsko má 4x víc obyvatel než ČR, s hrubým domácím produktem se rovněž nemůžeme porovnávat a navíc kupní síla Poláků je výrazně vyšší, než ta naše.

Poláci jsou prostě rození obchodníci. Kvalita Polských výrobků je srovnatelná s tradičními západními a velmi konkurence schopná  z pohledu cen. I to je jeden z důvodů, proč renomovaní výrobci i obchodníci z Polska expandují k nám do Čech. Jmenujme alespoň Bolf, jeden z nejznámějších e-shopů s módním oblečením. Nás však zajímala jiná problematika.

Podívali jsme se, jak je to se specializovanými e-shopy na sportovní oblečení a výzbroj?

Na jeden takový jsme narazili. R-GOL.com je největší fotbalový e-shop v Polsku, má šest kamenných prodejen. R-GOL má v nabídce více jak 4000 položek. Specializuje se na vše, co potřebují fotbalové kluby, na dresy a speciální výbavu jako jsou chrániče, brankářské rukavice apod. pro hráče všech věkových kategorií, ať už se jedná o chlapce, dívky, nebo ženy a muže.

Aktuální online nabídku jsme docela podrobně prostudovali.

Na své si přijdou profesionální fotbalisté i lidé, kteří si jdou zahrát jen pro radost. Například u kopaček si můžete vybrat z celé řady druhů, zda se jedná o hru na umělé trávě, na tvrdém, či měkkém povrchu, ale i sálovky, běžecké, či jen lifestyle…  Vyberete si ze značek Adidas, Nike, Puma,  New Balance, Mizuno, Joma, Diadora a Munich. Nás zaujaly kopačky značky Adidas.

Za pozornost stojí nabídka například fotbalových chráničů a brankářských rukavic. Brankářské rukavice e-shop R-GOL.com prodává od 10 různých výrobců, ve velikostech od 3 do 11,5. I brankářské rukavice můžete vybírat podle toho, na jakém povrchu hrajete, podle barvy i jejich dalších specifických vlastností…

Nejnovější provozovnou R-GOL.com  je multifunkční tréninkové a zábavní fotbalové centrum rozkládající se na ploše 620 m2. Kromě obchodních zón se zde nachází hřiště pro fotbal a testování vybavení, konferenční sál a také chillout & VIP zóna. Díky spolupráci s Polským fotbalovým svazem najdete v R-GOL.com Varšava také Oficiální obchod fanouška polské reprezentace… Historie firmy sahá do roku 2000… E-shop je celý v češtině a ceny jsou uvedeny v českých korunách.

Zdroj včetně ©fota https://www.r-gol.com/cs, LJM – PR