teepee představí v Praze nové skladby i písničkářku Týnu

teepee představí v Praze nové skladby i písničkářku Týnu

Dream popoví teepee vystoupí 3. dubna v pražském Vzletu v rámci koncertní série Hudební Vzlet.

Předskakovat jim bude písničkářka Týna. Kapela v současnosti intenzivně pracuje na novém albu s producentem Tomem O. Marshem, které vyjde na podzim tohoto roku. Novinky uvede i během pražského koncertu.

tepee se na scéně pohybují osm let, odehráli koncerty napříč Evropou ať už jako předskokani britských Seafret nebo sólová vystoupení na prestižních festivalech Eurosonic Noorderslag, Enea Spring Break, Waves Vienna nebo Reeperbahn Festival.

teepee představí v Praze nové skladby i písničkářku TýnuZasněné vokály, podmanivé melodie a lyrické texty plné osobních výpovědí vytváří ústřední dvojice Tereza Lavička-Sladká a Miroslav Patočka. Postupem času obohatili svůj zvuk s kořeny v indie-folku o elektroničtější a popové prvky, což podtrhlo zapojení bubeníka a perkusionisty Tondy Procházky a multiinstrumentalisty Prokopa Korba aka badfocuse.

teepee se během svých koncertů snaží vytvořit otevřený a bezpečnější prostor, paralelní svět, ve kterém se můžete na chvíli zastavit a nechat vše plynout. Prostor, ve kterém je vřele přijímána jakákoliv forma odlišnosti, místo, kde můžete objevovat tajemství ukrytá hluboko ve vašem nitru.

Týna, zpěvačka a písničkářka z Kroměříže, představí návštěvníkům koncertu svou autorskou indie – folkovou tvorbu s doprovodem akustické kytary.

Zdroj včetně ©fota TZ, LJM