TOP 5: Zajímavé dárky, které muže potěší

TOP 5: Zajímavé dárky, které muže potěší

Najít ten správný a originální dárek pro muže může být výzvou. Čím lépe muže znáte, tak tím máte větší šanci, že vyberete dobře.

Chceme přeci, aby byl dárek zajímavý, užitečný a především, aby potěšil obdarovaného. Potěšení a překvapení vládne posledním rokům, a proto jsou velmi oblíbené zážitkové dárky. Vybrali jsme originální a kreativní dárky, které rozhodně neurazí a zaručeně trefíte do černého!

Sportovní vybavení a doplňky

Pokud váš muž rád sportuje, vybavte ho novým sportovním vybavením. Vše s ním ale raději nenápadně konzultujte. To může být například kvalitní tenisová raketa, sportovní boty, golfové hole nebo cyklistická výbava. Samozřejmě můžete sáhnout i po nějakém kurzu, tréninku nebo něčem extravagantnějším, co by mohlo muže potěšit.

Alkohol nebo delikatesy

Dobré víno nebo kvalitní destilát jsou vždy skvělým dárkem. Vybírejte podle jeho oblíbených chutí a preferencí. Gurmáni určitě ocení lahodné sýry, uzeniny a další lahůdky. Pro milovníky grilování vyberte grilovací náčiní nebo kompletní grilovací set. Z toho může mít muž dlouhodobou radost a ještě vám bude připravovat skvělé jídlo. A to dobrovolně!

Dárkové koše nebo bedny

Popularitu beden s páčidlem v ČR rozpoutala společnost Manboxeo, která dnes již vyrábí desítky dárkových produktů. Drtivá většina těchto produktů je velmi oblíbená, proto pokud se podíváte do jejich sekce dárky pro muže, tak nemůžete udělat chybu. Dárky od Manboxeo propojují zábavu i dárkové předměty.

Oblečení a módní doplňky

Podpořte jeho vkus pro elegantní oděvy a vyberte mu nový oblek nebo košili. Nebo snad dokonce hodinky? Inspiraci na více luxusních dárků můžete nalézt zde. Darovat něco módního může být tak trochu rafinované, jelikož můžete muži dát to, v čem se vám líbí. Pozor ovšem na to, abyste ho tím nenaštvali nebo aby dárek neskončil jen ve skříni.

Masáže a wellness

Vyberte masážní pomůcky nebo wellness produkty, které muži pomohou uvolnit napětí a relaxovat. Můžete sáhnout po poukazech na zajímavé masáže nebo do saunových světů. Pokud chcete něco věcného, tak může zkusit například masážní pistoli nebo různé jiné masážní pomůcky.

Zdroj včetně ©foto TZ, PR, LJM