Koupit dům v satelitu? Vilapark Klamovka nabízí luxus a zeleň přímo v metropoli!

Koupit dům v satelitu? Vilapark Klamovka nabízí luxus a zeleň přímo v metropoli!

Bydlet v zeleni a po práci se jít projít do lesa a načerpat síly na další den?

Přestěhování z metropole do satelitů není ve znamení relaxování v přírodě, ale dojíždění. Prvotní nadšení z bydlení mimo metropoli rychle zkazí mnohahodinové kolony, které trápí okolí Prahy řidiče v ranních i odpoledních hodinách. Není lepší zůstat v metropoli a užívat si všech možností, které nabízí? Rozhodně je, nyní se navíc naskýtá příležitost koupit byt v samém centru, přitom na okraji parku. Vilapark Klamovka nadto láká na luxus, který potěší nejnáročnější zájemce.

Úžasná lokalita Klamovky

Co je na rezidenčním projektu Vilapark Klamovka jedinečné? Bezesporu umístění, protože bytové domy jsou usazeny na okraj oblíbeného parku. Komplex sestává z osmi budov, přičemž jsou rozdělené na dvě části. Vyšší rezidenční stavby nabízejí výhledy na město, naopak nižší viladomy jsou umístěné do zeleně a poskytnou svým obyvatelům neuvěřitelný klid. V katalogu se nachází celkem 117 bytových jednotek, přičemž komfortní bydlení na Praze 5 potěší jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

Bydlení v centru dění

Koupit dům v satelitu? Vilapark Klamovka nabízí luxus a zeleň přímo v metropoli!Jaké výhody skýtá rezidenční projekt Vilapark Klamovka, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development? Největším benefitem je již zmíněná lokalita, která spadá do centra metropole a v okolí se nachází veškerá občanská a sociální infrastruktura, nechybí ani obchodní příležitosti, banka či pošta. Bytové domy jsou výtečně dostupné vozem, který se může zaparkovat v podzemním podlaží, ale též veřejnou městskou dopravou. Jen několik minut zabere cesta na metro nebo do obchodního centra Nový Smíchov.

Vysoká úroveň standardů

Za projektem stojí architekti ze studia City Works Architects, kteří vsadili na moderní velkoměstskou architekturu, která poskytne obyvatelům dostatek soukromí i funkční uspořádání bytových jednotek s dostatkem přirozeného světla. Ozdobou rezidence Vilapark Klamovka jsou pak luxusní standardy v základní ceně, nechybí tedy velkoformátové obklady a dlažba, dřevěné plovoucí podlahy nebo značkové vybavení koupelny a všech obytných místností.

Zdroj: včetně ©foto  rezidence Vilapark Klamovka , PR,  LJM