Trinity Bank koupila prestižní prostory v centru Prahy. Jde o největší letošní akvizici kancelářské budovy v ČR

Trinity Bank koupila prestižní prostory v centru Prahy. Jde o největší letošní akvizici kancelářské budovy v ČR

Trinity Bank oznamuje akvizici budovy na výjimečné adrese Na Příkopě 33. Svou polohou v centru Prahy u náměstí Republiky a pár kroků od dvou linek metra a čtyř tramvajových linek, přináší tato budova skvělou dostupnost jak pro klienty Trinity Bank, tak pro její zaměstnance.

Díky svému zaměření na klientskou péči Trinity Bank v roce 2022 vzrostla o 74 % a dosáhla zisku 1 miliardy Kč před zdaněním. Bilanční suma Trinity Bank je nyní 76 miliard Kč. Radomír Lapčík, zakladatel a předseda dozorčí rady Trinity Bank, k tomu uvedl: „Máme velkou radost, že jsme získali tyto prestižní prostory pro naše klienty. Zájem o naše služby neustále roste a v brzké době očekáváme přes 150 000 klientů.”

Původem historická bankovní budova byla v roce 2022 kvalitně a citlivě zrekonstruovaná, čímž umožňuje Trinity Bank se do ní přemístit v řádu několika měsíců. Pan Lapčík k tomu řekl: „Chceme respektovat pozitivní historii tohoto místa, kde nejslavnější pražskou kavárnu “Cafe francais” navštěvoval František Palacký i Ferenc Liszt. Chceme budovu oživit a přiblížit Pražanům, plánujeme zde tedy různé kulturní akce, společenská setkání či “pop-up” aktivity.”

Dle společnosti Knight Frank, která s Trinity Bank dlouhodobě spolupracovala na nalezení vhodných nových prostor, se jedná o největší akvizici kancelářské budovy v České republice v tomto roce a jednu z největších kancelářských transakcí na Praze 1 historicky.

Zdroj včetně ©foto ČTK,  LJM