V JS FAN zahajují kurzy angličtiny, dejte šanci dětem vyniknout

V JS FAN zahajují kurzy angličtiny, dejte šanci dětem vyniknout

Děti a cizí jazyky. Nebo ještě lépe, děti a angličtina, to je téma nejen na začátku školního roku, ale po celé dospívání.

Dobrá znalost angličtiny je totiž jistou vstupenkou na kvalitnější školu i do zajímavějšího zaměstnání. Cesta k ní je trnitá, ale s pravidelností rozhodně možná.

Skvělým startem pro nejmenší jsou kurzy, které vede odborný lektor. U těch nejmenší se navíc jde cestou přirozenosti a her, proto se nemusí rodiče bát. JS FAN má nadto zkušenosti s výukou nejmenších, a právě otevírá nové kurzy.

Základem je přirozenost

Když se děti do něčeho nutí, nic dobrého z toho nevzejde. To ví rodiče, kteří své ratolesti dobře znají. O důvod více, proč nejmenší přihlásit do kurzů angličtiny pro předškoláky, kde ctí pravidlo, že výuka musí probíhat přirozeným způsobem. Děti nesedí v lavicích, stejně by v nich nevydržely, ale posedávají v malých skupinkách na koberci. Při výuce anglicky mluvící lektor používá obrázky, knížky, ale v hodinách se také tancuje nebo zpívá. Zapovězené nejsou ani hry, protože je důležité, aby děti ani netušily, že se takto učí zbavit ostychu a rozvíjejí svou představivost.

Průvodci Steve a Maggie

JS FAN vyučuje angličtinu podle metody Wattsenglish. Jejím tvůrcem je Brit Steve Watts, který zakotvil v České republice, a vytvořil systém výuky založený na přirozeném spojení lidské tváře v učebnicích nebo v interaktivních videích. Dětem je tak on sám průvodcem spolu se svou kamarádkou Maggie, vránou, která vtipně hlavního aktéra doplňuje. Kurzy mají za cíl zlepšit u dětí porozumění a pochopení používání cizího jazyka, samozřejmě je ale nutné opakovat rovněž doma. Pro tyto účely slouží učebnice WOW! a kanál YouTube nebo offline aplikace.

V JS FAN zahajují kurzy angličtiny, dejte šanci dětem vyniknout

Deset tisíc hodin k úspěchu

Proč vlastně přihlašovat do kurzů angličtiny děti, které sotva mluví svou mateřštinou, a ještě neumí ani číst? Rozhodně se nejedná o marnotratnost, naopak podle odborníků je třeba deseti tisíc hodin k dosažení úrovně profesionálního mluvčího. Čím dříve se děti začnou učit anglicky, tím dříve se na vysněný stupeň dostanou. Je prokázané, že už nejmenší školáci si dokáží osvojit výslovnost a intonaci, což je v pozdějším věku mnohem těžší. Kurzy jsou návazné a délka kurzu je 32 hodin, jsou vhodné pro děti od 4 let věku.

Zdroj včetně ©foto TZ / PR, LJM