V Berouně oficiálně zahájí činnost Centrum jednodenní péče

V Berouně oficiálně zahájí činnost Centrum jednodenní péče

Zdravotnický holding AKESO, přední poskytovatel zdravotní péče v České republice, představí ve čtvrtek 5. října 2023 v areálu Rehabilitační nemocnice Beroun Centrum jednodenní péče.

To poskytuje špičkovou léčebnou péči za pomoci nejmodernějších diagnostických a léčebných metod.

Představení centra se zúčastní ministr zdravotnictví Vlastimil Válek. Dalšími hosty budou předseda představenstva AKESO holding Sotirios Zavalianis, vedoucí lékař koloproktologie MUDr. Július Örhalmi Ph.D., FASCRS, MBA, zástupce vedoucího artroskopického centra MUDr. Petr Nepraš a primář chirurgického oddělení MUDr. Petr Zeithaml. Přítomni budou rovněž primář gynekologického oddělení MUDr. Leoš Teslík IFEPAG, primář urologického oddělení MUDr. Petr Běhounek a vedoucí oddělení ARO MUDr. Martin Král.

Jednodenní chirurgii lékaři a pacienti v posledních letech využívají stále častěji a Centrum jednodenní péče holdingu AKESO nabízí v této oblasti širokou škálu výhod.

Konzultace k řešení zdravotního problému zajišťuje Diagnostické centrum v Praze. Veškeré operační zákroky se poté provádějí v Rehabilitační nemocnici Beroun a Nemocnici Hořovice, a to v širokém spektru oborů i výkonů jako jsou artroskopie, jednodenní chirurgie, koloproktologie, gynekologie, urologie a plastická chirurgie.

Vlajkovou lodí Centra jednodenní péče je Artroskopické centrum v Berouně, které je jedním z nejvyhledávanějších v České republice. MUDr. Zdeněk Kopečný a tým zkušených ortopedů tu ročně odoperuje přes pět tisíc tisíc pacientů. Před pár dny tu měli důvod k oslavě, protože od roku 2008 provedli už 50 tisíc operací.

Zdroj včetně ©foto ČTK | PR , LJM