Koření na smažené kuřecí maso. Proč se bez něho obejdete

Koření na smažené kuřecí maso. Proč se bez něho obejdete

Hádejte! Myslíte si, že by smažené kuřecí maso ve strouhance mohlo dobře chutnat i bez použití kořenící směsi? Samozřejmě, že ano!

Použijete-li marinádu a obalovací směs značky Holly Powder, připravíte s nimi ideálně křupavé a voňavé maso bez použití dalšího koření. Sáhněte po hotovém řešení, ušetřete a prodávejte jídla z kuřecího masa, s nimi rozšíříte skupinu svých věrných zákazníků.

Hotové kořenící směsi na kuřecí maso

Na trhu najdete bohatou nabídku koření na smažené kuřecí maso. Na výběr budete mít kořenící směsi z různých surovin, od jemných chutí přes ostrá koření až po orientální chutě a vůně. Hotové kořenící směsi složené ze sušených bylin, například tymiánu, majoránky, oregana, petrželové natě, římského kmínu, česneku a soli, dodají masu jemnou chuť. Naopak ty s obsahem ostré červené papriky, pepře a chilli dají jídlu ostrost a zvýrazní jeho chuť. Kořenící směsi určitě zvyšují chuťovou hodnotu jídla. Otázkou je pouze to, zda je opravdu musíte kupovat? Nebylo by výhodnější si usnadnit práci a použít hotovou marinádu?

Koření na kuřecí maso nepotřebujete

Jestliže vyzkoušíte výrobky značky Holly Powder, nemusíte už používat žádné dodatečné koření, byliny nebo jiné přísady. K přípravě chutného, voňavého a zároveň křupavého kuřecího masa v americkém stylu vám budou zásluhou výrobcem pečlivě vyvinuté receptury stačit jen tyto dva výrobky.

Marináda – zdroj chuti

V nabídce Holly Powder najdete dva druhy marinád – pikantní a jemnou. S nimi bez problémů připravíte kuřecí maso v obou těchto verzích. Jemná marináda se výborně osvědčí k naložení masa, z něhož vzniknou jídla pro dětské menu a zákazníky, kteří dávají přednost jemné chuti. Naložení kuřecího masa do hotové marinády má řadu výhod. Ušetříte čas a peníze, protože nemusíte sami vymýšlet a připravovat marinádu. Neztratíte čas nepovedenými experimenty. Úspěch, kterým je dokonale šťavnaté a chutné maso, máte zaručený. Jestliže vyzkoušíte hotové řešení, můžete mít jistotu, že pokaždé získáte stejně kvalitní jídlo. A nemusíte přitom přemýšlet, čím byste měli kuřecí maso okořenit, aby bylo voňavé a chutné. Holly Powder to už udělalo za vás.

Proč se vyplatí mít hotovou obalovací směs?

Pokud máme maso naložené do marinády, pak je ho potřeba obalit. Ptáte se, v čem? Nejlépe v hotové profesionální obalovací směsi určené pro restaurace, podniky rychlého občerstvení a bistra s nabídkou smažených jídel. Obalovací směs na kuřecí maso Holly Powder je univerzální a můžete ji použít na kuřecí maso v pikantní i jemné verzi a také na obalování ryb. Můžete to udělat proto, že je chuťově neutrální a hodí se na každý druh masa. Použití hotové profesionální obalovací směsi představuje komfortní řešení, které vám usnadní a zrychlí práci, zajistí očekávaný výsledek a povede k tomu, že nugety, křidélka nebo rybí prsty ve strouhance budou vždycky chutně vypadat a výborně chutnat.

Příprava vynikajícího kuřecího masa ve strouhance je tak jednoduchá!

Smažení kuřete, jehož maso bude šťavnaté, chuťově plné, voňavé a bude mít křupavou a nazlátlou strouhanku, je velmi jednoduché, pokud přitom sáhnete po osvědčeném řešení. Marináda a obalovací směs Holly Powder se výborně osvědčí v každém gastro provozu, v restauracích i barech rychlého občerstvení. Užívání hotových profesionálních směsí je jednoduché a pohodlné. Zvláštní koření na kuřecí maso nebudete potřebovat.

Zdroj včetně ©foto TZ