Mikro svatby v hlavním městě www.pestrapraha.cz

Mikro svatby v hlavním městě

Jedním z hlavních trendů letošní svatební sezony jsou tzv. mikro svatby.

Pokud tedy i vás neláká představa nekonečného seznamu svatebních hostů, několikapatrového dortu a okázalých svatebních oslav, mikro svatba je pro vás tím nejlepším řešením. Jak taková svatba vypadá a kde sehnat fotografa, který její atmosféru nejlépe zachytí?

Připravili jsme si pro vás hned několik tipů a rad od profesionální svatební fotografky Markéty Šindlerové, jak si mikro svatbu užít na maximum!

Jak na mikro svatbu v hlavní metropoli?

Velké svatby jsou bezpochyby krásné. Většinou však s sebou nesou náročné přípravy a do jisté míry také ztrátu intimní atmosféry. Z podobné svatby se tak snadno může stát velká party, která nejenže je finančně náročná, ale navíc do ní budete muset investovat nemalé množství energie. Čím dál více se proto o slovo hlásí tzv. mikro svatby. Tedy intimní záležitost jen pro pár nejbližších. Ačkoliv tento trend vznikl především díky pandemii koronaviru, kdy jiné řešení nebylo často možné, populární je dodnes. Podobný svatební trend se nejčastěji koná v hlavních městech, a tak se nevyhnul ani Praze.

Malá svatba je určena nanejvýše pro dvacet osob. Může se však konat pouze s vašimi svědky či rodiči. Záleží jen na vás, s kým budete chtít nejradostnější den svého života trávit. Kromě toho, že mají mikro svatby nezaměnitelné kouzlo, mnohdy je novomanželé volí také z praktických důvodů. Čím menší svatbu máte, tím menší náklady za prostor musíte vynaložit, a to včetně svatební hostiny i následné oslavy. Můžete tak ušetřit peníze, které lze následně investovat třeba do svatebních šatů nebo jedinečného svatebního místa.

Nechte svou mikro svatbu zachytit správným objektivem

Jelikož je malá svatba komorní záležitostí, jejíž atmosféra lze jen stěží popsat, je důležité si objednat fotografa, který tento jedinečný moment správně zachytí. Zatímco někteří svatební fotografové se zaměřují na velké rodinné svatby se stovkou hostů, Markéta Šindlerová je specialistka se sídlem v Praze zachycující příběhy plné lásky kdekoliv na světě.

Ať už se rozhodnete pro svatbu s nejbližší rodinou v centru Prahy, pro obřad pouze se svědky v jedinečné Vídni nebo snad dáte přednost intimní svatbě ve dvou v romantickém Římě, Markéta u toho bude s vámi. Dokáže zachytit skutečné emoce bez nepříjemného a zdlouhavého pózování. Naladí se s vámi na stejnou vlnu, přijede za vámi kamkoliv a s laskavostí a pokorou vám zajistí tu nejlepší vzpomínku na váš velký den.

Zdroj včetně ©foto PR, LJM