Cirkus na vodě Waterland www.pestrapraha.cz

Cirkus na vodě Waterland

 Na Letenské pláni v blízkosti ulice Milady Horákové, naproti fotbalovému stadionu Sparta. Od 7.3.2024 – do 7.4.2024.

Cirkus na vodě WATERLAND. Pod vodou, na vodě, na souši i ve vzduchu, čeká na vás nezapomenutelný Waterland Circus! 

Cirkus na vodě Waterland www.pestrapraha.czJe to nádherný vodopád emocí, do kterého se ponoříte i s hlavou! Složitá, velmi nebezpečná čísla všech cirkusových žánrů. Designérské, nádherné kostýmy. Kreativní režisérské dílo! Fantastická show pro celou rodinu. Moderní vybavení: bazén se 120 tunami vody, stovky svítících fontán, stovky světelných zařízení a zvukové efekty – show je vybavena nejmodernějším technickým zařízením.

Unikátní SCÉNA, kde se cirkusová aréna proměňuje ve vodní hladinu a tisíce svítících fontán vynášejí nahoru tuny vody a proměňují ji v pohádkový déšť, čímž ponoří umělce i diváky do úžasné atmosféry. To vše okouzluje nejen dětí, ale i dospělé!

Setkáte se zde s mořskými pannami a medúzami. Potkáte veselé klauny i zoufalé piráty a budete svědky zrození zázraku v iluzích na kouzelném ostrově Waterland. Obyvatelé podmořského království, kteří umí ovládat nejen vodní živly, ale i oheň, si svými nezapomenutelnými kousky podmaní vaše srdce a hvězdy odrážející se ve vodě vám budou vyprávět úžasný příběh lásky mezi nebem a zemí!

Zdroj včetně ©foto ČTK, LJM