Výhody focení s vizážistkou – stylistkou www.pestrapraha.cz

Výhody focení s vizážistkou – stylistkou

PROFESIONÁLNÍ FOCENÍ S VIZÁŽISTKOU A STYLISTKOU PŘINÁŠÍ  ZÁKAZNÍKŮM HNED NĚKOLIK VÝHOD

Získáte perfektní vzhled, ušetříte čas a snížíte stres z focení. Foto make-up a styling společně s fotografem je záruka krásných a kvalitních fotografií, na které budete s hrdostí vzpomínat.

NAVÍC, JE U NÁS PRÁCE I MATERIÁL VIZÁŽISTKY A STYLISTKY V CENĚ FOCENÍ.

Před samotným focením společně konzultujeme, domluvíme se na očekáváních klienta. Diskutujeme účel fotografií, požadovaný styl,  vhodné oblečení a líčení.

VIZÁŽISTKA A STYLISTKA JIŘKA CHRTKOVÁ

Jiřina Chrtková - vydavatel Pestrá Praha

Líčení

Vizážistka Jiřka se postará o bezchybný make-up, který bude ladit s Foto make-up se liší od běžného denního líčení Vaším tónem pleti, oblečením a stylem focení. Foto make-up se liší od běžného denního líčení. Dokáže zakrýt nedokonalosti a zvýraznit Vaše přednosti. Vizážistka zajistí, že líčení bude vypadat dobře i na fotografiích.

Účes

Styling sice zahrnuje i základní, drobnou úpravu vlasů, ale pokud Vám na fotografiích záleží, zajděte před focením ke kadeřníkovi nebo věnujte péči svému účesu doma. Při focení zbývá čas na jednoduché úpravy jako vyčesání vlasů do jednoduchého culíku, drdolu nebo uhlazení gelem. Pak jen hlídáme, jestli vlasy někde neodstávají.

Oblečení 

Stylistka vám pomáhá vybrat oblečení, ve kterém se budete bude fotit. Společně vyberete kousky, které na fotografiích působí dobře. Obvykle se stihne nafotit několik různých modelů.

Pózy

Jiřka má znalosti a zkušenosti v oblasti líčení a stylingu. Pomáhá klientům i fotografovi s hledáním lichotivých póz při focení. Díky tomu se můžete spolehnout, že budete vypadat skvěle a že focení bude probíhat hladce.

MÝTUS O (NE)FOTOGENIČNOSTI PRAVIDELNĚ ROZPTYLUJEME.

Výhody focení s vizážistkou – stylistkouProfesionální fotograf Luboš se stylistkou Jiřkou Vám přesně poradí, jak pózovat a jak se tvářit. Díky zkušenostem s různými typy postav Vám pomohou vytvořit lichotivé snímky. Focení včetně foto make-upu a přípravy obvykle trvá jednu až dvě hodiny.

Navíc nemusíte trávit čas výběrem oblečení a líčením (stačí, když si toho zabalíte na focení prostě více, aby bylo z čeho vybírat). Vizážistka a stylistka Jiřka se o vše postará za Vás.

KLIENTY ZBAVUJEME STRESU Z FOCENÍ

Focení může být pro někoho stresující zážitek. Fotograf i stylistka Vám pomohou, abyste se cítili uvolněně a sebevědomě. Profesionální make-up a styling zlepší celkový dojem z fotografií a dodá jim punc elegance a profesionality.

Zdroj včetně foto https://novefoto.cz/; LJM