Hit letošního léta je na světě Ostřílený rocker a textař hvězd, jako je Lucie Bílá, Protheus spojil svoje síly s vycházející hvězdou - zpěvačkou Izabel. Pestrá Praha www.pestrapraha.cz

Hit letošního léta je na světě

Ostřílený rocker a textař hvězd, jako je Lucie Bílá, Protheus spojil svoje síly s vycházející hvězdou – zpěvačkou Izabel.

Duet, který spolu nazpívali, nese název Horečka letní noci a přesně v tom duchu se celá píseň nese. „Zpíváme o tom, co máme všichni nejradši – o radosti, lásce, vášni a horkých letních nocích“ popsala píseň Izabel.

Hit letošního léta je na světě Ostřílený rocker a textař hvězd, jako je Lucie Bílá, Protheus spojil svoje síly s vycházející hvězdou - zpěvačkou Izabel. Pestrá Praha www.pestrapraha.czProtheus, který na podzim minulého roku vyprodal O2 arenu se svou už bývalou kapelou Dymytry, se textařsky podepsal pod spoustu hitů mnoha předních českých interpretů včetně zmíněné Lucie Bílé. Mladou a nadějnou zpěvačku Izabel si vybral rozhodně ne náhodou. „Od prvního momentu jsem v Izabel viděl obrovský potenciál. Má krásný, barevný hlas, skvěle vypadá, na pódiu je neskutečně sexy a navíc je to fajn kočka. Předpovídám jí velkou budoucnost a moc rád budu u ní,“ říká Protheus. O umělecké „lásce na první pohled“ svědčí i to, že Protheus bere Izabel na všechny koncerty léta, které se svojí stejnojmennou kapelou odehraje. A že jich je požehnaně.

Píseň Horečka letní noci měla svojí premiéru ve čtvrtek (30.5.).

Během velkolepého křtu v prostorách Casina Kajot popřáli jak písni, tak interpretům hodně štěstí legendy hudebního businessu – Ilona Csáková, Jakub Smolík a ikona mezi rockery – Aleš Brichta. S tím mimochodem pojí Prothea dlouholeté přátelství, což potvrdil i na stagi během křtu a přítomným médiím. Na křtu byl poprvé představen i klip, který vznikl pod taktovkou režisérky – Marie Grossu, která je zároveň manažerkou Izabel a zpěváky seznámila.

Uvidíme, jestli pověstné věštecké schopnosti Prothea se naplní i tentokrát. Jisté je, že nevzal Izabel pod svoje křídla bezdůvodně a o obou interpretech bude hodně slyšet. Hit letošního léta je každopádně na světě.

Zdroj včetně ©foto TZ, LJM