Ben Cristovao se vrací do O2 areny Pestrá Praha

Ben Cristovao se vrací do O2 areny

Ben Cristovao se vrací do O2 areny. Po vyprodaném koncertě v roce 2019, a vynucené koncertní pauze, připravuje se svým produkčním týmem svůj druhý koncert v největší české areně. 1.10.2022 19:00

Fanouškům slibuje přinést výjimečný zážitek, na který nezapomenou.

Po úspěšné show v O2 areně v roce 2019 se Ben Cristovao se svým týmem rozhodl koncert v tomto unikátním prostoru zopakovat. Před vypuknutím pandemie už měla podoba show jasné obrysy, na jednotlivých fragmentech vystoupení se už intenzivně pracovalo. Začátkem letošního roku se opět přípravy spustily na plné obrátky.

„Období nejistoty, kdy jsme nevěděli, kdy se konečně vrátíme na velká koncertní pódia, bylo ubíjející. Na druhou stranu byl čas pracovat na skladbách ve studiu a soustředit se i na jiné věci. Teď se ale maximálně těším na to, až se s lidmi zase potkám naživo. S týmem připravujeme úžasný věci a já už teď vím, že koncert v O2 areně bude neuvěřitelnej,“ dodává za sebe Ben.

Ben Cristovao právě finišuje svoji novou desku, kterou by měl ještě před začátkem léta vydat. Na koncertě zazní i skladby, které vyšly na EP JENTAK, jako například Posílám ti lásku, nebo Stopařův průvodce. Ben mimo to vydal několik dalších singlů, mezi nimi i skladbu Nevim ve spolupráci se zpěvákem Marcellem, kterou aktuálně do svého éteru nasazují přední česká rádia.

Zdroj:  https://www.o2arena.cz/  , LJM