GOLFWEEK_BEROUN_2022 Pestrá Praha

Láska kvete na golfu: Pavelková odtajnila nového partnera a září štěstím

Usměvavé posty na sociálních sítích a dovolená ve Španělsku s utajeným doprovodem už pár dní naznačovaly, že by zrzavá modelka a podnikatelka Romana Pavelková, která má za sebou tříletý rozvod, mohla mít po svém boku nového muže. Toho se teď rozhodla ukázat na berounském Golf Weeku.

Se sympatickým devětatřicetiletým Milanem se seznámila právě skrze golf, ten je pro nový pár oblíbenou společnou aktivitou. „Milan se semnou nejprve setkal pracovně. Po pár pracovních schůzkách ale bylo jasné, že se náš vztah ubírá spíš jiným než pracovním směrem,“ říká kráska. Právě na golfovém hřišti v Berouně ukázali, že jsou dobrými partnery ve hře i mimo ni: „Rádi spolu hrajeme, protože já jdu do všeho po hlavě, jsem hodně energická, a taky trochu nervák,“ směje se. „Milan je pravý opak, je to klidný gentleman, neustále se o mě stará, a i na hřišti mě vždycky zklidní.“

Rozzářená láskou přijela do Berouna také Míša Nosková s partnerem Jindřichem a dcerkou Jasněnkou. Přestože aktivně golf nehraje, spolu s moderátorkou Veronikou Saskovou se ujaly golfových kárek a užily si příjemně strávené odpoledne. Do golfového se oblékla i modelka Jana Doleželová, která si však odpovědi na otázky ohledně jejího údajného nového vztahu nechala raději pro sebe. Herec Petr Vondráček se ze zdravotních důvodů letos turnaje nezúčastnil, přesto ale přišel ukázat alespoň pár odpalů, jak se na, jeho slovy, starého golfového pardála, sluší.

Zdroj TZ, Foto Royal Golf Club Beroun