Zrzka-Pavelková-bude-navrhovat-kabelky Pestrá Praha

Chce šlapat Morávkové na paty? Zrzka Pavelková bude navrhovat kabelky

Milovnice luxusních kabelek Dana Morávková má pod hlavičkou české značky Elega svou vlastní řadu kabelek již osm let a u jejích fanynek bodují nové modely každou sezónu.

Nyní však se stejnou firmou plánuje vydat vlastní kabelku i známá zrzatá podnikatelka a modelka Romana Pavelková. Bude tak mít populární herečka konkurenci?

„SZrzka-Pavelková-bude-navrhovat-kabelky Pestrá Praha Elegou spolupracuji v rámci svého podnikání už téměř deset let, několikrát jsem byla i tváří kampaně, takže vazby máme skutečně dlouholeté,“ vysvětluje Romana. Když tedy vedení firmy přišlo s nabídkou navrhnout si vlastní ideální kabelku, byla odpověď zcela jednoznačná. „Jsem moc potěšená, že jsem tuto možnost dostala, myslím si, že to je sen každé ženy. Mělo by se jednat o jednu kabelku, oproti tomu Elega by Dana M. má dvě kolekce ročně, takže se o žádnou velkou konkurenci určitě nejedná. Navíc mou kabelkou by měla odstartovat spolupráce s dalšími známými tvářemi, které také dostanou příležitost si sestavit kabelku podle sebe,“ dodává.

Třešničkou na pomyslném dortu je fakt, že 10 % z prodeje každé kabelky půjde na dobrou věc: „to byla vlastně má jediná podmínka. S mým nadačním fondem pomáháme azylovým domům pro matky s dětmi, ohroženým dětem a obětem domácího násilí, takže jsem chtěla dát celému projektu přidanou hodnotu. V Eleze s nadšením souhlasili, takže snad brzy bude naše charitativní kabelka na světě.“

Zdroj: TZ, foto © TZ, LJM